ile kosztuje komora hiperbaryczna
Posted by

Ze zdrowiem wszystko, a bez niego nic

W obecnych czasach ludzie coraz częściej stawiają na swój komfort zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Dbają o zdrowie, bo doskonale wiedzą, że majątek szczęścia nie daję, a życia za dzięki mu nie da się kupić. To bardzo ważny aspekt, dlatego zamiast gromadzić majątek jesteśmy w stanie wydać go na najdroższe zabiegi, które pozwolą nam na skuteczne leczenie naszych schorzeń. Wśród najpopularniejszej metody znajduje się terapia hiperbaryczna, jednak ile kosztuje komora hiperbaryczna, jakie są jej efekty, a może coś nas dyskwalifikuje z jej wykonania?

ile kosztuje komora hiperbaryczna

Drogi zabieg

 

Najtrudniejszym momentem w podjęciu decyzji ze skorzystania z terapii hiperbarycznej, jest wydanie dużego zaplecza finansowego. Choć trudno określić jednoznacznie ile kosztuje komora hiperbaryczna, to cały cykl zabiegów może wynieść nawet kilka tysięcy. Zależy to jednak od wielu aspektów. Mianowicie od kliniki, w której zdecydujemy się podjąć leczenia i jej cennika, ilości zabiegów oraz czy uda nam się załapać na ofertę promocyjną. Jednak ile kosztuje terapia hiperbaryczna, nie powie nam nikt, możemy poznać jedynie widełki, które wskazują iż cena jednego zabiegu oscyluje w okolicy 150-350 zł. 

 

Efekty uboczne

 

Choć terapia ta idealnie sprawdza się w leczeniu schorzeń to niesie ze szereg efektów ubocznych. Tak, jak każdy zabieg, tak samo i ten ma dwa końce. Wśród efektów, których możemy się spodziewać, znajdują się: bóle głowy i klatki piersiowej, zapalenie ucha, drętwienie kończyn, nudności i biegunka oraz zapalenie ucha.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *