Ciekawe newsy na temat listwy boniowe.

Posted by

Zanudza Cię jednostajny i nieinteresujący wizerunek fasady? Szukasz czegoś co przyciągnie wzrok nawet zamyślonego przechodnia? Dzisiejsze metody architektoniczne pozwolą na pozyskanie wymarzonego rezultatu, w krótkim czasie.

Listwy boniowe to ozdobne rowki uzyskiwane w elewacji, które nadają każdemu budynkowi indywidualności oraz niepowtarzalności. Za sprawą zastosowania specjalnych metod a także sprzętu realne jest skonstruowanie listw o różnej szerokości, co daje nieskończone możliwości połączeń architektonicznych.

listwy boniowe

Oprócz tego listwy boniowe mogą być malowane na różne odcienie co gwarantuje ich idealne dostosowanie do wszelkiego modelu fasady. Produkt jest solidny i mało podatny na uszkodzenia, w związku z tym bez obawy zdoła być transportowany nawet w najdalsze miejsca. Zarówno w trakcie transportu, jak i po przymocowaniu listwy nie odkształcają się i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Szczególnie przygotowane łączniki, gwarantują idealne złączenie pomiędzy każdymi częściami. Wytrzymałość połączenia oraz dokładnie dopasowane rozmiary rogów, będą poprzez wiele lat radowały oczy posiadaczy, przybyłych oraz spacerowiczów. To jednakże nie koniec szeregu plusów listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie wyróżnia je na tle innych elementów dekoracyjnych jest łatwość zakładania.

listwy boniowe

Wystarczy poprawnie odmierzyć wysokość, na jakiej mają znajdować się listwy boniowe, ustalić poprawny poziom i wyciąć wycięcie. Następnie następuje nakładanie kleju a także staranne przyklejanie listwy. Na koniec wystarczy odpowiednio docisnąć przyklejone elementy, zazbroić oraz pomalować. Wystarczy poświęcić odrobinę swojego czasu oraz podjąć wyzwanie ładnej fasady, a już po niedługim okresie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy staną się zachwycające. Ozdobne elementy wzbudzą także ciekawość i zaintrygowanie niejednego gościa. Rezultat zadowolenia murowany!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *