Co wskazane jest wiedzieć w kwestii escape room w Warszawie.

Posted by

Ostatnio nadzwyczaj popularne okazał się wyraz Escape Room lub nawet dwa wyrazy. Jeszcze ostatnio nikt o tym nie wiedział a dzisiaj niezwykle często ludzie zgadują się i mówią, że wybierają się do escape room. Jeżeli ktoś dobrze zna angielski wie, że dosłownie to oznacza pokój ucieczki. Jednak wiadomo, że nie należy przekładać każdych wyrazów nazbyt dosłownie. Wobec tego na nasz język przełożono to jako pokój ucieczek. I ta też nazwa rozpoczęła krążyć. O co tymczasem właściwie chodzi? Są to pomieszczenia, które powstały w najróżniejszych miastach i dostarczają one dużo frajdy ludziom. Żeby skierować się do tego miejsca musimy uzbierać odpowiednią grupę. Musi być to parę osób, które dadzą się razem zamknąć w jednym pokoju. Aby wyjść z tego pomieszczenia trzeba rozwiązać ciąg łamigłówek, które wcale nie są łatwe, wobec tego lepiej udać się z większą liczbą osób do takiego miejsca. Im więcej pomysłów tym lepiej.

W jaki sposób ciekawie spędzić wieczór

warszawa escape roomy

Naturalnie nie zapomnijmy, że na to wszystko mamy limit czasowy. Trzeba się pomieścić w odpowiednim czasie, aby wyjść z tego pokoju. Jednak musimy wszystkie zagadki rozwiązać poprawnie. Jeżeli zdołamy to wykonać to można się poszczycić, że escape room Warszawa jest przez nas szczęśliwie zdobyty. Przyznam się szczerze, że nie byłem w dalszym ciągu w tego rodzaju miejscu. A podobno mam czego żałować, ponieważ mam znajomych, którzy z takiego miejsca skorzystali. Pokój ucieczek Warszawa postawił przed nimi szereg skomplikowanych i zawikłanych łamigłówek do rozwikłania. Było trudno, jednak im się udało. Przyznali sami, że po pomyślnym wydostaniu się byli wielce zadowoleni, że im się udało, jak nigdy. To im wykazało, że są rzeczywiście mądrzy i inteligentni, że nawet w ograniczonym czasie są w stanie się zmieścić.

Escape room to nowy format frajdy

pokój ucieczek warszawa

Prawda, że jest to fajna zachęta, aby uzbierać swoją ekipę i udać się do tego miejsca? Nie ma nad czym tutaj rozmyślać. Jest to doskonała zabawa na zbliżający się weekend. Wystarczy w Google napisać: Warszawa Escape Roomy i będziemy wiedzieć pod jaki adres skierować się dokładnie, aby zdołać przeżyć jedną z najciekawszych przygód w swoim życiu. Na pewno będzie świetnie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *