Czy sponsorami mogą być tylko mężczyźni?

Posted by

Mężczyźni, zwłaszcza ci mieszkający w Polsce, wciąż mają nad kobietami sporą przewagę. Pozwalają sobie na więcej i wiedzą, że nikt ich za to nie skrytykuje, bo w końcu każdy prawdziwy facet ma pewne swoje potrzeby, które musi bezustannie spełniać, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie czuć się dobrze. Z tego powodu ogłoszenia zatytułowane „szukam sponsorki” nie pojawiają się zbyt często, gdyż to zwykle kobiety szukają dla siebie sponsorów. Mężczyznom wolno jest płacić za usługi seksualne bądź relacje towarzyskie, podczas gdy kobieta postępująca w ten sam sposób mogłaby zostać źle odebrana przez całe społeczeństwo. Zdecydowanie należałoby to zmienić.

Sponsorzy czy może też sponsorki?

Nie ma dużej różnicy między kobietami czy mężczyznami. To, że społeczeństwo wciąż uważa, iż męskie potrzeby seksualne są zdecydowanie najważniejsze, wynika wyłącznie z kwestii przyzwyczajenia. Dawniej kobieta nigdy nie była traktowana z szacunkiem, a na jej preferencje nie zwracało się żadnej uwagi. To jej mąż bądź kochanek miał być zadowolony, dlatego ona robiła wszystko, aby sprostać temu zadaniu. Dziś natomiast panie chcą mieć prawo głosu i zaczynają śmielej opowiadać o własnych potrzebach – chociażby tych seksualnych. One również pragną bliskości i ciepła drugiej osoby, dlatego gdy nie mogą sobie zagwarantować tych dóbr niematerialnych w sposób naturalny, zaczynają za nie płacić. Zyskują na tym także młodzi panowie, którzy sami chętnie piszą – szukam sponsorki – by następnie zaspokajać pragnienia i spełniać marzenia najbardziej samotnych kobiet. Obie strony na takiej transakcji naprawdę wiele zyskują.

Sponsorować może również kobieta

Różnice w stylu życia prowadzonym przez kobiety i mężczyzn zaczynają się powoli zacierać. Nie da się już jednoznacznie powiedzieć, jak powinien postępować prawdziwy facet, a jak powinna zachowywać się prawdziwa dama. Jest to oczywiście dobry znak, bo dzięki tej rewolucji kobiety zaczynają mieć więcej praw i na więcej rzeczy mogą sobie pozwolić. Jeśli mają więc ochotę zaoferować komuś sponsoring, po prostu powinny to uczynić.
szukam sponsorki

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *