Czy wskazane jest odnowić starą skrzynkę?

Posted by

Lubimy nowoczesność. Jakiś czas temu jeszcze ludzie usiłowaliby przypodobać się innym – rodzinie, kolegom, sąsiadom – w tej chwili najważniejsza jest nowoczesność. Im bardziej udziwniona rzecz, tym fajniejsza, bowiem moja. budowle muszą mieć dziwny kształt, ogródki alejki zaplanowane wyłącznie przez nas a umeblowanie wykonane na zamówienie. O ubiorze najlepiej nie wzmiankować, gdyż to zapewne widać najlepiej, wychodząc na publiczne imprezy lub bankiety dobroczynne. Tu najbardziej zobaczymy konkurencję o względy publiczności.

Aczkolwiek są kwestje, jakie nie zmieniają się od długiego czasu. Ostatnio nadeszła moda na retro. Faktycznie musimy przydzielać nazwę rzeczom, jakie są z nami od zawsze, aby wówczas wtedy je dostrzec? Będąc pewnego dnia na Targówku matka zwróciła się do synka: „patrz kochanie, powróciły lata osiemdziesiąte!”. Nie moi drodzy, nie powróciły. One są z nami cały czas, kryjąc się gdzieś po w zakamarkach, schowane w budynku, wyczekiwały, aż damy im nowiutkie istnienie.

Wystarczy spojrzeć na skrzynki dekoracyjne. Dawniej nasi dziadkowie czy opiekunowie trzymali w nich gruszki do domu czy narzędzia, w dzisiejszych czasach mają zupełnie inne przeznaczenie. Można wyłożyć przestarzałe pojemniki, oszlifować, pomalować i nie są to już te same skrzynie. Jeżeli nie masz żadnej skrzynki, koniecznie pójdź do sklepu budowlanego. Przykładowym z współczesnych trendów jest zrobienie sobie z nich doniczek ogrodowych czy siedzisk na balkon. W budynku okazują się tak samo pożyteczne. Wolno przechowywać w nich wiecznie pochowane miśki dziecięce.

skrzynki dekoracyjne

Jest kapitalnym rozwiązaniem gdy chcesz przenieść ogórki z domu do spiżarni. Może przydać się również na notatki studenta.
Nie tylko skrzynki zdobywają nowiutkie życie. Podobnie historia przebiega z meblami, piecami kaflowymi i dużą ilością rzeczy codziennego użytku. Czasami postęp umie obezwładnić, dlatego tak często powracamy do korzeni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *