dobry protetyk kraków

Dobry protetyk kraków

Posted by

Szukasz dobry protetyk kraków? Poniższy artykuł został napisany specjalnie dla Ciebie! Przez ostatnie lata przeprowadzaliśmy różne badania wśród mieszkańców Krakowa, aby wspólnie stworzyć ranking najlepszych gabinetów w naszym mieście. Po kilku latach złożonych badań, wiemy którzy z lekarzy to dobry protetyk kraków. 

Jak przebiegały badania?

W celu stworzenia rankingu dobry protetyk kraków, zdecydowaliśmy się przeprowadzić ankietę wśród pacjentów, którzy ostatni raz korzystali z usług protetyka, w ciągu maksymalnie 14 dni. Chodziło o to, aby klienci mogli prawidłowo ocenić wizytę, której doświadczyli. W wypełnianych przez nich ankietach, które przesłaliśmy na skrzynkę elektroniczną, pytaliśmy Ich z jakich usług korzystają oraz czy mogą ocenić, który z lekarzy to dobry protetyk kraków. W ankiecie zawarte były również pytania dotyczące szczegółów wizyty. Ostatecznie otrzymaliśmy 9213 odpowiedzi. Na podstawie opinii pacjentów, udało nam się stworzyć listę oraz wskazówki dla placówek medycznych, dzięki którym mogli poprawić swoje usługi i zaliczać się do grona dobry protetyk kraków. 

dobry protetyk kraków

Pozytywne reakcje po opublikowaniu wyników – dobry protetyk kraków

Po opublikowaniu przez nas statystyk, otrzymaliśmy wiele pozytywnych odpowiedzi, ze strony gabinetów stomatologicznych. Lekarze cenią sobie pracę, jaką włożyliśmy w przygotowaniu badania odnośnie dobry protetyk kraków. W imieniu naszej firmy, dziękujemy za zaufanie. Mamy nadzieję, że nasze zebrane przez nas dane, będą źródłem cennej wiedzy i źródłem inspiracji dla wszystkich protetyków. Dowiedz się więcej tutaj: https://belldent.pl/protetyka/