Fakty dotyczące pizzy.

Posted by

W Białymstoku króluje pizzeria, jaka od początku ciekawi aranżacją lokalu, oszałamiającymi uniformami pracowników oraz klimatem bezpośrednio z Italii. W rzeczy samej powala wyśmienitą pizzą, jaka może być robiona wedle prawdziwej włoskiej formuły, zaś szef kuchni będzie Włochem rodem z samej Kalabrii. Pizza białystok , bowiem w taki sposób nazywa się wspomniany lokal wabi nas zapachem od razu od rynku.

Pociągani niby więzień na sznurku docieramy do wejścia w kształcie pizzy. W progu pozdrawia nas wyjątkowej natury dziewczyna, jaka, ubrana jest w lekko nietypowy ubiór. Na głowie ma żółty kapelusz z frazą: pizza bialystok, ciało zakrywa żółty, mechaty ubiór z podobnymi napisami, jakie pogodnie obejmują niemal wszystkie punkty takiego kombinezonu. Dziewczyna przekazuje nam menu w konturze pizzy oraz prowadzi do stołu, który również ma ten obrys.

pizza bialystok


Na ścianach lokalu możemy dostrzec efektowne zdjęcia prezentujące przeróżne rodzaje pizzy, natomiast na stropie lokalny grafik sporządził mozaikę stworzoną ze słów: pizza bialystok. Z znacznej karty dań wybieramy dwa modele pizzy, jakie inspirują odpowiednim kompletem elementów. Migiem dowiadujemy się, iż właściciel pizzerii stawia na jakość i świeżość artykułów, bo pizze, które otrzymujemy powalają doskonałą jakością.

Dorodne jarzyny, najwyższej jakości szynka, salami oraz sery nie ułatwiają oderwać się od posiłku. Na początkowy plan wystawia się jednak smak wspaniałego sera. Wypada także nadmienić o cieście i sosach. Ciasto jest cienkie, kruche i rozpływające się w ustach. Sosy, którymi chwali się Pizza białystok, jest to prawdziwy majstersztyk: pachnące, masa przypraw, z intensywnie dostrzegalnym posmakiem świeżych pomidorków. Zachwyceni smakowaniem pizzy pochłaniamy całość – nie zostaje ani najmniejszy okruszek. Wspólna biesiada to wyjątkowe niebo w gębie. Pizza białystok to jedzenie o jakim się nie zapomina a na pewno może być to najlepsza pizza w mieście!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *