Laserowe usuwanie włókniaków

Posted by

 

Czym jest włókniak?

 

Włókniaki to łagodne zmiany skórne, które najczęściej występują na szyi i karku. Zdarza się, że występują również na twarzy. Osiągają niewielkie rozmiary, jednak są wyraźnie widoczne na skórze i mogą powodować kompleksy. Kolor włókniaków jest podobny do koloru skóry, jednak zazwyczaj jest lekko ciemniejszy, co dodatkowo je uwidacznia. 

 

Jak pozbyć się włókniaków?

 

Dzięki wciąż rozwijającej się medycynie możliwe jest laserowe usuwanie zmian skórnych kraków. Coraz więcej pacjentów decyduje się również na laserowe usuwanie włókniaków kraków.

 

Laserowe usuwanie zmian skórnych kraków to metoda obecnie najpopularniejsza. Jest nieinwazyjna i bezbolesna. Sam zabieg nie pozostawia absolutnie żadnych blizn. Brak pozostałości po zmianie skórnej to zdecydowanie najbardziej pożądany efekt oraz czynnik, który wpływa na popularność tej metody.

Laserowe usuwanie włókniaków

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania włókniaków?

 

Laserowe usuwanie włókniaków kraków to metoda, która wykorzystuje światło lasera. Wiązka lasera sprawia, że ze zmiany skórnej zaczyna odparowywać woda. Warto zapamiętać, że laserowe usuwanie zmian skórnych nie jest wskazane dla osób w ciąży, z epilepsją oraz nadciśnieniem. Lista przeciwwskazań jest naprawdę długa, dlatego warto zapoznać się z nią przed wykonaniem zabiegu. Zabiegowi również nie należy się poddawać jeśli na dobę przed nim spożywało się alkohol. Co ciekawe, wiele kremów również może zadecydować o wykonaniu zabiegu. 
Wszystkie osoby pragnące poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu – sprawdź https://laser-frakcyjny-krakow.pl/laserowe-usuwanie-zmian-skornych/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *