wielkogabarytowa obróbka mechaniczna wielkogabarytowa

Obróbka mechaniczna wielkogabarytowa

Posted by

Oferujemy obróbkę materiałów wielkogabarytowych, która opiera się na akcjach z zakresu szlifierki, produkcji, toczni. Za pomocą tej możliwości możemy wytwarzać skomplikowane i trójwymiarowe kształty, które zapewne byłyby niemożliwe do osiągnięcia przy obróbce ręcznej. Obróbka mechaniczna wielkogabarytowa ze względu na swoją precyzję i dokładność może być stosowana w powtarzających się zadaniach.

Obróbka mechaniczna wielkogabarytowa

Kilka zalet obróbki mechanicznej wielkogabarytowej

Gdy zależy nam na oszczędności pieniędzy, warto wybrać tę opcję, ponieważ są to niższe koszty materiałów jak i robocizny. Produkcja może być wielozadaniowa, dlatego obróbka mechaniczna wielkogabarytowa jest bardzo łatwa i szybka w wykonaniu. Gdy chcemy pobawić się w ładny design, również możemy wykorzystać obróbka mechaniczna wielkogabarytowa ze względu na różnorodność kształtów, które dzięki niej możemy uzyskać. Dzięki temu, że jest ona mechaniczna, a nie ręczna, można uzyskać idealny i dokładny kształt, jaki sobie założyliśmy, Występuje w niej również spójność części, co jest ważne przy produkcji. Obróbka mechaniczna wielkogabarytowa ma również wąski zakres tolerancji oraz szybkie prototypowanie.

Jakie materiały są używane do obróbki CNC?

  • Miedź
  • Tytan
  • Cynk
  • Aluminium
  • Mosiądz
  • Stal węglowa
  • Żeliwo szare
  • Stal nierdzewna

Precyzja i jakość wykonania

Posiadamy w zespole młodych pracowników i fachowców w swojej dziedzinie, którzy nabywając doświadczenia, potrafią wykonać profesjonalne frezowanie wielkogabarytowe. Obróbka mechaniczna wielkogabarytowa wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi — najlepiej trwałych. Narzędzia te muszą mieć wysoki zakres tolerancji na zużycie, które są odpowiednio większe w przypadku obróbki większych płaszczyzn. Zastosowanie odpowiednich narzędzi pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na gotową obróbkę oraz pozwala na dokładne tłoczenie szczelin.

Dowiedz się więcej: https://zamech.elblag.pl/