podnośniki warsztatowe

Podnośniki warsztatowe

Posted by

Często zastanawiamy się co nam jest potrzebne w naszym przedsiębiorstwie samochodowym. Bo przecież mechanik potrzebuje kilku narzędzi typu klucze ,śrubokręty, młotki i tym podobne. Ale prawdziwy mechanik nie może obyć się bez jednej najważniejszej rzeczy, jaką są niezastąpione i bardzo potrzebne w warsztacie mechanika podnośniki warsztatowe.

Czym są podnośniki warsztatowe ?

Podnośniki warsztatowe to urządzenie działające na zasadzie prasy hydraulicznej, bardzo ułatwiające podnoszenie ciężkich przedmiotów. Podnoszenie to odbywa się z udziałem cieczy, która wypychana powoduje uniesienie się jednej bardzo silnej z części podnośnika, co pozwala na podniesienie przedmiotu. Podnośniki hydrauliczne są wykorzystywane w wielu ciekawych dziedzinach tak mechaniki samochodowej, jak i do użytku zewnętrznego. Są różnego rodzaju podnośniki np. podnośnik samochodowy.

podnośniki warsztatowe

Funkcjonalność

Podnośniki samochodowe wyróżniają się solidnymi, prostymi konstrukcjami oraz wysokiej klasy mechanicznymi zabezpieczeniami. Niezależnie od tego, czy sięgnie mechanik samochodowy po podnośnik hydrauliczny, pneumatyczny czy czwarty lub dwukolumnowy, to gwarantuje, że każdy z produktów będzie odznaczał się niezawodnym i bardzo trwałym działaniem. W asortymencie posiadanych przez firmy, które mają szeroką gamę podnośników i udźwigów od dwóch do nawet trzydziestu-czterdziestu ton, to potężna siła. Największy udźwig gwarantują super niezawodne podnośniki nożycowe hydrauliczne, punktowe. Dlatego warto wybrać najlepszy podnośnik warsztatowy, który będzie nam najlepiej pasował. Wiele osób myśli, że dźwignik może zastąpić podnośnik warsztatowy. Jednak jak każdy mechanik samochodowy wie, dźwignik to nic innego jak urządzenie dźwigowe do bardzo pionowego (lub zbliżonego do pionowego) przemieszczania (podnoszenia) wielu obiektów, zwykle na niewielką wysokość.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *