Rolety Sklep

Posted by

Elektryczne sterowanie roletą to prestiż, a przede wszystkim wygoda i komfort. Rolety zewnętrzne sterowane automatyczne stają się coraz popularniejszym zastosowaniem w naszych domach. Rolety sklep oferuje szeroki wybór rolet, silników i innych akcesoriów. Części zamienne do mechanizmów są łatwo dostępne i bardzo prosto je samodzielnie wymienić. To sprawia, że obsługa rolet zewnętrznych staje się jeszcze bardziej przyjemna.

rolety sklep

Przełącznik rolety sklep

W rolety sklep dostępne są różne rodzaje przełączników, które umożliwiają proste i szybkie sterowanie roletami zewnętrznymi. W zależności od preferencji można wybrać model do montażu podtynkowego lub natynkowego. Jednak, niezależnie od umiejscowienia, każdy bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Aby zasłonić lub podnieść roletę wystarczy przytrzymać przycisk w wybranym kierunku, a mechanizm zacznie wykonywać polecone zadanie. Rolety sklep oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów przełączników, tak aby można je było z łatwością dopasować do pomieszczenia.

Piloty do sterowania rolety sklep

Rolety zewnętrzne często są sterowane za pomocą pilota, dostępnego w ofercie rolety sklep. To komfortowy i coraz popularniejszy system obsługi mechanizmu. Wyróżnia go prostota prowadzenia instalacji elektrycznej pod rolety, ponieważ wystarczy doprowadzić zasilanie z sieci do każdej z nich. Nie ma potrzeby ingerencji w konstrukcję domu i robienia puszek pod przełączniki. Rolety sklep oferują szeroki wybór pilotów, dzięki którym sterowanie mechanizmem stanie się prostsze. Wszystkie rolety zewnętrzne mogą być sterowane indywidualnie lub grupowo z różnych pilotów. W rolety sklep dostępne są piloty wyposażone w podstawowe opcje, jak i te bardziej zaawansowane.