Sprzedasz samolotów

Posted by

Często w internecie możemy spotkać się z frazami sprzedam samolot. No dobra może nie jakoś bardzo często ale zdarza się trafić właśnie na taką frazę. Część sobie myśli, że to zabawki i pewnie w 70% przypadków jest to racja, ale nie bądźmy tacy niemili i naprawdę ludzie latają samolotami. Jeśli wejdziemy na jakąś stronę poświęconą sprzedaży używanych samolotów to naprawdę możemy tam znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert. Ciekawych jak ciekawych ale jeśli ktoś już szuka samolotu do latania to na pewno musi posiadać odpowiedni zakres kapitału. Jeśli chodzi o ceny to każdy może się domyślić, że to nie jest rynek zbyt konkurencyjny i raczej samoloty są to dobra luksusowe, sam osobiście chciałbym zobaczyć miny moich znajomych, którzy mieszkają 200 kilometrów ode mnie i ja im mówię, że przylecę samolotem do was i wyląduje na jakiś pasie niedaleko.
	sprzedam samolot

Co prawda latanie samoczynnie samolotem nie jest dozwolone i trzeba otrzymać specjalne pozwolenie żeby polecieć, nie mniej jednak miny moich znajomych byłby bezcenne. Tak samo jeśli ktoś jest pasjonatem powietrza i ogólnie samolotów to jest to naprawdę fajna sprawa posiadać coś takiego. W Polsce aktualnie 90% osób żyje, praca, dom, praca, dom, praca, dom czasem dzieci jeszcze do tego, jeśli ktoś ma pasję na przykład latanie samolotem to naprawdę polecam odkładać pieniądze żeby sobie taki kupić, nawet jeśli mielibyśmy zakupić taki samolot w wieku 50 lat to i tak będzie to coś wielkiego w naszym życiu i nasi potomkowie będą chwalić się innym i jeszcze długo opowiadać, że ta i ta osoba kupiła sobie samolot bo to była jej pasja. Bądźmy ludźmi z pasją i jeśli ktoś interesuje się lotnictwem to niech sobie zakupi samolot, jeśli ma nawet lęk wysokości ale lot to jego marzenie niech także poleci, bo na starość będzie mówił, że żałował.
Podsumowując, sprzedaż samolotów odbywa się i jest to coś normalnego można powiedzieć, tak samo jak sprzedasz samochodów. Jeśli mamy chęć i pieniądze to bardzo polecam zakupić samolot dla własnego użytkowania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *