Zatroszcz się o rozwój swego bobasa

Posted by

Współczesny rozwój technologii plus coraz to nowsze wyjścia nie tylko upraszczają nam opiekowanie się pociechą, ale bywają też w pełni bezpieczne oraz komfortowe w używaniu. Spłaszczona główka bobasa to bardzo często występująca przypadłość, z jaką zmagają się rodziciele noworodków.

Przez fakt, że niemowlak większą część swojego czasu spędza w pozycji poziomej, jego główka wystawiona jest na wieczny dotyk z twardym podłożem, tworząc nacisk na nieukształtowane jeszcze kości głowy dziecka. Poduszka Mimos to wyrób leczniczy, jaki przystosowuje się do konturu czaszki każdego niemowlaka i również zapobiega powstawaniu nacisku kości bez nieodzowności przemiany pozycji bobasa. Będzie nawet najlepszym sposobem działania w przypadku, jak płaski punkt na czaszce dziecka już się utworzy.
Przez poduszkę główka nie będzie narażona na następne odkształcenia i daje okazję naturalnego naprawienia i zaokrąglenia, o ile użyta zostanie przed ukończeniem szóstego miesiąca istnienia noworodka. Poduszka pozostała stworzona z atestowanej dzianiny OEKO-TEX, ma certyfikaty CE, TUV i EN71, stworzona pozostała w najnowszej technice 3D, składa się w 94% z ciśnienia, skutkiem czego skóra bobasa nie ma tendencji do pocenia plus jest bardzo pewna w stosowaniu. To szczególnie wyjątkowo wybrana a także odkrywcza poliestrowa budowa poduchy poręcza niesłychanie dobrą przepuszczalność powietrza. Strzeże przed duszeniem.

Wytwór firmy Mimos, ze względu na zgrabne rozmiary, jest również znakomitym wyjściem w podróży – puchowy artykuł, z którego została stworzona, uprzystępnia usypianie naszemu niemowlęciu w każdych warunkach. Wolno używać ową w wózku, na leżaczku czy w kojcu. Jest bardzo bezproblemowa w użytkowaniu, jej kształt dopasowuje się do położenia dzidziusia, przez co nie ma potrzeby modyfikować pozy niemowlęcia podczas snu. Jest skonstruowana z szybkoschnącego półproduktu, który pozwala na regularne pranie w pralce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *