Choinka diamentowa na pniu

Posted by

Czy już myślisz o zakupie choinki? Zastanawiasz się, jaką wybrać i jak ją udekorować? Może w tym roku zdecydujesz się na choinka diamentowa na pniu? Można ją udekorować na różne sposoby.

Choinka choince nierówna

Na rynku istnieje duży wybór choinek. Można wybrać żywe drzewko bądź sztuczne. Wśród tych drugich wyróżnia się choinka diamentowa na pniu. Może być różnej wysokości i o różnej ilości poziomów gałązek.

 

Choinka diamentowa na pniu

 

Jak udekorować choinkę?

Jest mnóstwo sposobów na to, by w oryginalny sposób przystroić swoje drzewko świąteczne. Czy to żywe, czy sztuczne, ładna choinka zawsze cieszy oko i dodaje klimatu Świętom.

Niektórzy decydują się na ozdoby choinkowe w jednej kolorystyce. Wybierają zatem bombki i światełka wyłącznie złote, bordowe czy granatowe. Taka choinka wygląda stylowo i unika się wtedy efektu “misz-masz”, wrażenia, że na gałązkach powieszono wszystko, co było pod ręką. Monochromatyczna choinka spełni się szczególnie w elegancko urządzonych wnętrzach. Aby nie było zbyt nudno, można się też zdecydować na dwa kolory, np. bordowy połączyć ze złotem, granat – ze srebrem, itp.

Są rodziny (szczególnie te wielopokoleniowe), które co roku z radością spędzają wspólnie czas, wytwarzając ozdoby choinkowe z papieru czy bibułki. Ich choinki są bogate w przeróżne cacka: od papierowych aniołów przez bombki rozmaitej wielkości i kolorów, aż po bibułkowe jeże i łódki z łupinek orzechów włoskich.

Natomiast choinka diamentowa na pniu ma tę zaletę, że wygląda ładnie, kiedy zastosuje się ozdoby minimalistyczne. Uniknie się dzięki temu natłoku ozdób i chaosu.