Farby strukturalne na ścianę

Posted by

Farby strukturalne na ścianę to bardzo dobre rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w większości pomieszczeniach. Dzięki takiej farbie możemy uzyskać różne struktury na ścianie. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Takie wykończenie ścian na pewno będzie wyglądać wyjątkowo i stylowo.

Czym są farby strukturalne? 

Farby strukturalne na ścianę pozwalają uzyskać na ścianie określoną strukturę, a przy tym idealnie sprawdzają się jako funkcja dekoracyjna. Farby strukturalne na ścianę tworzą przeróżne efekty, a wszystko dzięki różnym sposobom nakładania tej farby. Najczęściej wybierany jest efekt piasku na pustyni oraz efekt baranka. Natomiast jest wiele innych efektów. Często takie farby używa się do wykończenia ścian w korytarzu czy na klatce schodowej. Farby strukturalne na ścianę można aplikować na wszystkich kolorach ścian, a także pomalować ją po nałożeniu. 
farby strukturalne na ścianę

Wady i zalety farby strukturalnej

Farby strukturalne na ścianę są przede wszystkim łatwe i szybkie w nakładaniu. Takie Farby świetnie sprawdzają się w przypadku ściany z niedoskonałościami, ponieważ ściana nie wymaga wcześniejszej obróbki. Farby strukturalne na ścianę to również rozwiązanie na niebanalną dekorację wnętrza, gdyż można dzięki nim uzyskać przeróżne struktury. Ściana z farbą strukturalną sprawia, że mniej widać zanieczyszczenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Wadą takiej farby może być jednak fakt, że zbiera kurz. Co więcej, usunięcie tego materiału ze ściany nie należy do najłatwiejszych zadań. 

Dowiedz się więcej na stronie: https://fguardi.com.pl/farby_dekoracyjne,cat-1!