Łóżka piętrowe z antresolą

Posted by

Łóżka piętrowe z antresolą są najczęściej polecane podczas urządzania małych mieszkań. bądź kawalerek, w których niemal każdy centymetr jest na wagę złota. Dodatkowo łóżka piętrowe będą idealnie się prezentowały tam, gdzie panuje styl loftowy. Wysokie sufity, z którymi mamy do czynienia, pozwalają na podniesienie i zarazem wyeksponowanie miejsca do spania i odpoczynku. 

Łóżka piętrowe z antresolą – czy tylko dla dzieci?

Wśród społeczeństwa nadal panuje przekonanie, że łóżka piętrowe z antresolą są przeznaczone tylko dla dzieci, tak jak było za dawnych lat. Obecnie jednak jest to dość mocno popularny mit rozpowszechniany przez wielu osób. Pomimo, że przypominają one te dla dzieci i młodzieży, mają znacznie większe rozmiary – rama jest dopasowana do materacy najczęściej o długości 200 cm. Dodatkowo łóżka piętrowe z antresolą dla dorosłych są specjalnie wzmacniane, aby były w 100% bezpieczne.

Łóżka piętrowe z antresolą

Ciekawe rozwiązania łóżek piętrowych dla dorosłych

Łóżka piętrowe dla osób dorosłych wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy, gdzie rama podtrzymuje jedną powierzchnię do spania nad drugą. Łóżka piętrowe z antresolą umożliwiają zagospodarowanie dolnej przestrzeni w inny sposób. Dość często osoby decydują się na umiejscowienie tam szafy na ubrania, biurka do pracy czy zestawu wypoczynkowego np. w postaci wygodnych puf ze stolikiem. Interesującym i niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest podwieszenie łóżka pod sufitem. Można to wykonać np. przy użyciu łańcuchów. Inni natomiast decydują się na zamocowanie ramy łóżka do ściany. 

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej https://padrew.pl/