łóżko piętrowe drewniane

Posted by

Marzeniem każdego dziecka było posiadanie piętrowego łóżka. Wiązało się to przede wszystkim z przygodą i kreatywnym spędzaniem czasu. Łóżko piętrowe drewniane często służyło jako trudno dostępny fort lub piracki statek. Takie rozwiązania wciąż cieszą się ogromną popularnością. Wyjątkowa konstrukcja i nowoczesny design wciąż zachwycają i potrafią odnaleźć się w każdym wnętrzu. 

Zalety

Łóżko piętrowe drewniane idealnie sprawdza się w przypadku małych pomieszczeń. Szeroki wybór łóżek na rynku pozwoli na wybór modelu odpowiedniego do potrzeb zainteresowanego klienta. Jedną z największych zalet łóżka piętrowego jest funkcjonalność i optymalizacja. Zamiast dolnego łóżka producenci proponują umieszczenie szafki lub biurka. Przestrzeń, jaką daje pod spodem łóżko piętrowe drewniane, można również wykorzystać jako miejsce do zabawy. 

łóżko piętrowe drewniane

Łóżka piętrowe – dla kogo

W zależności od modelu, łóżko piętrowe drewniane sprawdzi się nawet przy trójce rodzeństwa. Kwestia rozpoczęcia korzystania przez dziecko z takiego rozwiązania jest indywidualna, jednakże producenci sugerują wiek 4-5 lat. Najważniejszym pytaniem przy wyborze, jakim jest łóżko piętrowe drewniane, jest czy dziecko poradzi sobie z wejściem i zejściem z niego. Dla młodszych dzieci drabinka może okazać się wyzwaniem. 

Producenci proponują bogate warianty kolorystyczne oraz ciekawe kształty łóżek. Różnorodność modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji na stronie: https://padrew.pl/kategoria/lozka-pietrowe/