Łóżko piętrowe z antresolą

Posted by

W czasach obecnych łóżko piętrowe z antresolą ma podwójne znaczenie. Jeśli chodzi o dzieci, może być pozbawione poziomu dolnego do spania i zastąpione przykładowo biurkiem czy szafką, natomiast łóżko dla dorosłych nierzadko umiejscowione jest na specjalnie zbudowanej antresoli, które stanowi górną część pomieszczenia. 

Łóżko piętrowe z antresolą

Łóżko piętrowe z antresolą dla dzieci

O łóżku piętrowym zdecydowanie każdy maluch kiedyś marzył. Łóżko piętrowe z antresolą w pokoju dziecięcym będzie idealnym rozwiązaniem zagospodarowania niemal każdego centymetra powierzchni, gdyż na dole miejsce może być wykorzystane zarówno do nauki, jak i zabawy. Wielu producentów w swoich ofertach mają również do wyboru łóżka z zamiast tradycyjnej drabinki – schody czy zjeżdżalnię. 

Łóżko piętrowe z antresolą w pokoju nastolatka

Jeśli nastolatek posiada niewielki metraż pokoju, dość często decyduje się na wybór łóżka z antresolą. Najczęściej jest ono wyniesieniem materaca na pewną wysokość. W dolnej części obecne są sofy, biurka, szafki czy pufy do siedzenia dla znajomych. Jeśli łóżko piętrowe z antresolą będzie we właściwy sposób umiejscowione, nie powinno zabrać naturalnego światła. 

Alternatywa dla dorosłych

Antresola w aranżacji wnętrza może być wykorzystana jako zawieszony podest, który nie stanowi osobnej kondygnacji. Najczęściej na antresolę można wejść dzięki zamontowanym wcześniej schodom lub przy pomocy drabiny. Łóżko piętrowe z antresolą sprawdzi się szczególnie dla miłośników wnętrz industrialnych, loftowych, jak i rustykalnych. Barierka może być wykonana przykładowo ze szkła bezpiecznego, hartowanego czy klejonego. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://padrew.pl/