Poidła pływakowe

Posted by

Na żadnym gospodarstwie nie może zabraknąć poideł dla zwierząt. Niezwykle ważne jest ich odpowiednie dostosowanie do rodzaju hodowli. Poidła pływakowe to świetne rozwiązanie dla bydła, koni czy trzody chlewnej. Budowa przedmiotu cechuje się wytrzymałością. Zaś dzięki szczelnej, żeliwnej powłoce poidła pływakowe są zabezpieczone podczas pracy z wodą.

Poidła pływakowe od włodex

Poidła pływakowe – jakie wybrać?

Nie ma tu mowy o przelewaniu, a tylko i wyłącznie o niezawodności – takie są właśnie nasze poidła pływakowe. Mosiężne, bądź nierdzewne zawory smoczkowe korzystnie wpływają na żywotność i funkcjonalność. Mają Państwo także dwie opcje do wyboru w kwestii instalacji – poidła pływakowe mogą być w sieci jak i w towarzystwie zbiorników o pojemności 5 lub 10 litrowej. Systemy pakujące takie jak dyspensery, bądź uchwyty do folii stretch są równie istotne.

poidła pływakowe

Poidła pływakowe od Włodex

WŁODEX to firma z doświadczeniem. Wiele lat pracy nauczyły nas perfekcji w produkcji niezbędnych akcesoriów dla zwierząt – stąd zrodziły się poidła pływakowe. Jest to kluczowa kwestia, bo chodzi przede wszystkim w końcu o komfort zwierząt, które mają bardzo zbliżone potrzeby do ludzi. Również potrzebują jedzenia oraz picia, a poidła pływakowe mogą w tym pomóc. Należy także pamiętać o dożywotnim kontakcie poideł z wilgocią, a dokładniej wodą. Zwierzęta potrzebują jej w dużym stopniu, szczególnie latem, gdy dni są gorące, a wokół panuje susza. Nie wolno dopuścić do odwodnienia hodowli, a poidła pływakowe ułatwią każdemu zwierzęciu dostęp do tego, co jest im niezbędne dla funkcjonowania.

Doświadczenie w dystrybucji poideł pływakowych

Jako firma, mamy świadomość faktu, iż nasi klienci potrzebują pewności i zaufania. Właśnie to oferujemy. Nie jest to tylko gwarancja trwałości, a również możliwości całkowitego serwisu oraz pomocy. Jesteśmy pewni, że nie zawiodą się Państwo, ponieważ poidła pływakowe będą skutkować tylko i wyłącznie poczuciem pełnego zadowolenia oraz satysfakcji. Nasi specjaliści są do ciągłej dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego oraz obejrzenia naszych produktów na stronie internetowej. 

Sprawdź więcej na https://wlodex.poznan.pl/produkty.html