Tabernakulum sklep

Posted by

Sprzęt liturgiczny obejmuje gamę najbardziej wyjątkowych produktów. Tabernakulum sklep ma w swojej ofercie wszystkie przedmioty potrzebne w miejscach kultu.

Nasza czołowa oferta

Tabernakulum sklep jest utożsamiany oczywiście z wykonywaniem tabernakulum. Jest to nasz najważniejszy produkt, który wykonujemy w najróżniejszych wariantach. W zależności od potrzeb każdego klienta, możemy dopasować do siebie materiał wykonania tabernakulum, materiał jego pokrycia oraz dodatkowe zdobienia. Najbardziej polecanym materiałem, z którego wykonujemy tabernakulum, jest mosiądz, ale gdy ogranicza nas budżet możemy zaproponować tabernakulum z brązu lub z ciężkiego drewna (na przykład dąb czy buk).

Tabernakulum sklep

Zdobienia Tabernakulum

Przy wykonaniu tabernakulum z drewna polecamy pozostawić je bez zdobień, dla zachowania struktury drewna. Do pokrycia tabernakulum używamy farb w kolorach złota i srebra, mamy też warianty innych kolorów w zależności od ozdoby znajdującej się na tabernakulum i od stylu projektu. Farby wykonywane są ze szczerych metali, ale przy mniejszym budżecie proponujemy farby z domieszką metalu szlachetnego. Ostatnim etapem po malowaniu całości, jest uzupełnianie zdobień właśnie farbami kolorowymi albo kamieniami, które również występują w różnych wariantach cenowych.

Tabernakulum- warianty cenowe

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu wszystkich materiałów, sklep z tabernakulum jest w stanie wykonać produkt w cenie nawet do tysiąca złotych. Jest to wariant najtańszy i najmniejszy, przy wykorzystaniu brązu, farb z domieszką metalu szlachetnego i bez możliwości zdobienia kamieniami. Średnie ceny tabernakulum, przy najczęściej wybieranych wariantach materiałów to od 7 do 100 tysięcy złotych. Nasze najdroższe projekty, zamówienia specjalne sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych. Co dowodzi, że Tabernakulum sklep może stworzyć ofertę na każdy budżet. Zobacz https://hurtpawel.pl/category/dewocjonalia-tabernaculum