Drzwi Erkado Kamelia

Posted by

Niezwykle ważnym elementem pomieszczenia są odpowiednio dopasowane drzwi. Powinny być funkcjonalne, jak i gustowne. Drzwi Erkado kamelia mają wieloletnie doświadczenie w produkcji różnych modeli, zgodnie ze zmieniającymi się trendami na rynku. Ich zaletami są przede wszystkim solidność i wytrzymałość, jest to rozsądna inwestycja na lata. Materiały, których używa drzwi erkado kamelia są wysokiej jakości i przyjazne środowisku naturalnemu. Przy zakupie możesz liczyć na bezpłatną i profesjonalną pomoc doradców, którzy przyjrzą się indywidualnie każdemu przypadkowi. Dopasują drzwi do całego wystroju i klimatu pomieszczenia, uwzględniając elementy techniczne. Ponadto, jeśli obawiasz się samodzielnego montażu, również możesz uzyskać pomoc. Pracownicy drzwi erkado kamelia przyjadą pod wskazany adres i wszystkim się zajmą. 

Najwyższa jakość w przystępnych cenach 

Drzwi erkado kamelia są znane z wysokiej jakości, niskich cen i bogatej oferty. Znajdziesz wśród nich drzwi przylgowe, bezprzylgowe, posiadające różne elementy ozdobne, które tworzone są aluminium, szkła klejonego lub mlecznego. Trwałość konstrukcji zapewniają ramiona zbudowane z płyt MDF, dodatkowo wzmocnione podwójnymi płytami HDF. Okucie jest zależne od rodzaju skrzydła. W ofercie są przeróżne rodzaje zamków i zawiasów: magnetyczne, zasuwkowe, ukryte, czopowe. 

drzwi erkado kamelia

Długa gwarancja drzwi erkado kamelia

Kolejnym atutem drzwi erkado kamelia jest długa gwarancja, wynosząca aż 20 lat! Dzięki temu możesz zapomnieć o wymianie drzwi na długi okres i cieszyć się ich pięknym i niepowtarzalnym designem.

Sprawdź ofertę na https://erkado.pl/!