loftowy stół do jadalni

Loftowy stół do jadalni

Posted by

Mieszkania loftowe — jak to się zaczęło? 

Moda na mieszkania w stylu loftowym przywędrowała do nas zza oceanu. Nadawanie mieszkaniowym industrialnym nowego życia obecnie jest trendem, który pokochało wiele osób. Początek aranżacji mieszkań na lofty zawdzięczamy jednej z największych dzielnic Nowego Jorku. Wiele firm mających swoje hale produkcyjnie, fabryki oraz magazyny na Manhattanie z czasem przeniosło się w mniej oblegane miejsca i rozpoczęły projektowanie nowego rodzaju mebli, a w tym loftowy stół do jadalni. Spodobało się to licznym artystom, którzy w opuszczonych budynkach, za które płacili niewielką sumę, otwierali swoje pracownie. Pustostany szybko zdobyły popularność wśród społeczności dysponującej niewielkim budżetem. 

stół do jadalni loftowy

Jakie meble loftowe warto wybrać? 

Kiedy urządzamy mieszkanie bądź odnawiamy swoje wnętrze na styl industrialny najlepiej dobrać takie szafki, loftowy stół do jadalni oraz ozdoby, aby wprowadziły odpowiednio surowy klimat do pomieszczenia. Który mebel zasługuje na największą uwagę?

Loftowy stół do jadalni to element wyposażenia, który zyskał liczne grono zwolenników. Charakteryzuje się przede wszystkim metalową postawą, która najczęściej połączona jest z drewnianym blatem, w którym widoczne są słoje i sęki drewna. Loftowy stół do jadalni tworzy ciekawy kontrast pomiędzy „zimnym” dołem a „ciepłą” górą. Stół w stylu loftowym ma podstawy w różnych kształtkach, mogą być klasyczne, bardziej nowoczesne oraz posiadać elementy ozdobne wedle naszych upodobań. Bardzo dobrze sprawdzi się w zestawieniu z komodą czy szafką na telewizor. Stół lofotowy to stół, przy którym spożywanie posiłków jest samą przyjemnością.

Dowiedz się więcej na https://www.perlabottega.com/stoly!