Implanty zębowe kraków

Implanty zębowe Kraków

Posted by

Sposobów uzupełnienia braków w uzębieniu jest kilka. Można zdecydować się na nowoczesne rozwiązanie w postaci protez, które umieszczane są na implanty zębowe Kraków lub standardowe rozwiązanie w postaci tradycyjnych protez, które dzielą się na ruchome oraz częściowo ruchome.

Implanty zębowe Kraków

Implanty zębowe Kraków są wykonane z niezwykle trwałego tytanu. Substancja ta doskonale wpasowuje się w kość zębową. Na implanty zębowe Kraków doczepiane są protezy całkowite, mosty lub korony.

Pacjentów przy wyborze implanty zębowe Kraków zachęca profesjonalne i trwałe uzębienie ubytków, które doskonale się komponuje z naturalnym uzębieniem. Ponadto nie stwarzają problemów przy spożywaniu posiłków i przywracają pewność siebie przez swój estetyczny wygląd. Sąsiadujące zęby nie muszą być szlifowane oraz nie wymagają specjalnej higieny.

Implanty zębowe kraków

Tradycyjna proteza

W odróżnieniu od nowoczesnych implanty zębowe Kraków, tradycyjne protezy wykonane są najczęściej z nylonu lub akrylu. Na protezę nie trzeba długo czekać (maksymalna długość oczekiwania najczęściej wynosi miesiąc) i jest ona mniej kosztowna niż implanty zębowe Kraków. Możliwe jest również staranie się o refundację ze strony NFZ.

Pomimo niższych kosztów samej tradycyjnej protezy, konieczne jest jej wymienianie raz na pięć lat. Rozwiązanie to również nie zapobiega zanikowi kości oraz nie wygląda tak naturalnie jak w przypadku implantów. Nie zapewnia także pełnego komfortu noszenia, ponieważ jest ryzyko jego wypadnięcia. Może to wpływać negatywnie na pewność siebie i kontakty interpersonalne. Dlatego warto zainwestować w implanty zębowe Kraków, które posłużą przez długie lata.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *