Kosz upominkowy na dzień ojca

Posted by

Kosz upominkowy na dzień ojca

Dzień babci i dziadka coraz bliżej. Czas pomyśleć nad odpowiednim prezentem. Wiele osób boryka się z tym problemem co roku, wybierając ostatecznie standardowe opcje jak kosmetyki, alkohol lub czekoladki. Jeśli też nie masz pomysłu na ciekawy upominek zerknij do naszego poradnika, personalizowany kosze upominkowe na dzień ojca będą idealnym rozwiązaniem. 

Personalizowany kosz prezentowy 

Wiele osób kojarzy kosze prezentowe ze sztywnym, upominkiem firmowym obfitym w słodycze, kawę i alkohol. Produkty ułożone są w topornym wiklinowym koszyku, owiniętym w przezroczystą folia i związanym kokardą. Taką wersję stanowczo odpuszczamy, jest nieoryginalna. Co więcej, obdarowany nie zawsze musi przepadać na przykład za słodyczami. Produkty mogą się zmarnować, a cały prezent odejdzie w niepamięć. Idealnym w tej sytuacji rozwiązaniem jest personalizowany kosz upominkowy.

Kosze okolicznościowe na Dzień Matki

Zacznij od opakowania

Koszem nazywamy już nie tylko ten wiklinowy. Warto zadbać o dobrą oprawę naszego kosz na dzień ojca, wybierając niestandardowe opakowanie, które pobudzi wyobraźnie. Proponujemy ozdobne pudełka. Ostatnio najmodniejszym wzorem są te okrągłe w jednolitych eleganckich kolorach. Schludny, nowoczesny wygląd sprawi, że będzie ono dobrze prezentowało się nawet na półce, solenizant będzie mógł je także ponownie wykorzystać, na przykład przechowując w nim inne produkty.

Oryginalna wnętrze

Kosz upominkowy dla babci i kosz upominkowy dla dziadka powinien zawierać prezent spersonalizowany, dobrany do osobowości, hobby i zainteresowań. Pomyślmy czym zajmują się nasi dziadkowie, co lubią robić w wolnym czasie lub jakie marzenia chcieliby spełnić. 

Kosze okolicznościowe na dzień ojca mogą zawierać ciekawą książkę, zestaw do majsterkowania, skarpetki, sweter, zegarek, pióro, zestaw do golenia, pyszną nalewkę,bilety do kina. Kosz możemy wyposażyć natomiast w zestawy pielęgnacyjne, bon do kosmetyczki, zestaw herbatek, przetworów, wino, a nawet kwiaty.

Idealnym rozwiązaniem jest indywidualne dobranie produktów do wnętrza kosza jeśli nie mam jednak pomysłu skorzystajmy z gotowych propozycji.

Siła tkwi w drobiazgach

Personalizowany kosz upominkowy powinien mieć oryginalne wypełnienie. Ciekawym pomysłem jest ułożenie zakupionych produktów pomiędzy płatkami róż, rozsypanymi ulubionymi cukierkami, lub specjalnie zaprojektowanym wypełnieniem z kolorowym wiórek, sianka lub pianek.

Kosz , będzie jeszcze bardziej wyjątkowy jeśli dodamy do niego mały drobiazg od siebie, na przykład w postaci podpisanej ozdobnej kartki, lub wydrukowanego wspólnego zdjęcia. Zobacz ofertę tutaj https://slodkaniespodzianka.pl/kategoria-produktu/dla-mezczyzn/