pokój dziecka

Łóżko drewniane domek

Posted by

Łóżko drewniane domek to świetny pomysł do pokoju maluchów. Taki mebel wygląda bardzo efektownie i równocześnie doskonale spełnia swoje zadanie. Jego konstrukcja jest zaprojektowana z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, a lakiery są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Łóżko drewniane domek będzie również dobrym miejsce do zabawy dla najmłodszych. 

Wygodne i kreatywne rozwiązanie

Łóżko drewniane domek to idealny mebel do pokoju dzieci. Jego nietypowy wygląd powoduje, że pokój wygląda wyjątkowo i równocześnie jest atrakcyjny dla maluchów.  Taki rodzaj łóżka to świetne miejsce do snu, jak i również do zabawy. Małe pociechy z pewnością wymyśla przeróżne zabawy. Co więcej, łóżko drewniane domek charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. Pod materacem głównym można zamontować szufladę lub dodatkowy, wysuwany materac, który może służyć jako łóżko dla drugiego dziecka. 

łóżko drewniane domek

Bezpieczeństwo

Łóżko drewniane domek wybierane jest zazwyczaj do pokoju dziecięcego, dlatego jego konstrukcja musi spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Warto wybrać model z dodatkowymi barierkami zabezpieczającymi przed upadkiem z łóżka. Dzięki takim rozwiązaniom zarówno dziecko, jak i rodzice mogą spać spokojnie. Łóżko drewniane domek wykonywane jest z wysokiej klasy drewna naturalnego, dzięki czemu jest bezpieczne dla zdrowia maluchów. Dodatkowo konstrukcja pokryta jest bezzapachowym lakierem, który w żaden sposób nie wpływa szkodliwie na zdrowie dziecka. 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej: https://padrew.pl/kategoria/lozka-domki/!