Łóżko podwójne drewniane

Posted by

Łóżko podwójne drewniane to mebel, gdzie spędzamy jedną trzecią doby. Dlatego szczególnie ważne jest dobrej jakości łóżko. Łóżko wykonane z prawdziwego drewna to doskonałą inwestycją. Takie meble posiadają wiele zalet. Co najważniejsze ma właściwości zdrowotne.

Zalety łóżek drewnianych 

Łóżko podwójne drewniane jest bardzo wytrzymałe. Ponadto dostosowują się do  wilgotności oraz temperatury wnętrza. Wykonane są z twardego drewna takiego jak buk czy dąb i dzięki temu są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Taki mebel to  inwestycja na długie lata. Dodatkowo drewno nigdy nie wychodzi z mody, przez co Łóżko podwójne drewniane jest ponadczasowe. Doskonale dopasuje się do każdej sypialni, niezależnie od stylu przestrzeni. Będzie dobrze wyglądać w pokoju minimalistycznym, jak i tradycyjnym. Co więcej, łóżko podwójne drewniane należy do mebli o szlachetnym wyglądzie i stylu. Drewno to materiał naturalny, przez co charakteryzuje się właściwościami antystatycznymi, czyli nie przyciąga za dużo kurzu. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w sypialni alergików. 

łóżko drewniane domek

Jaki rodzaj drewna?

Wybór gatunku drewna, z którego ma być wykonane łóżko podwójne drewniane, nie jest prosty. Poszczególne rodzaje drewien mają różne właściwości takie jak wytrzymałość, twardość, czy kolor. Do najpopularniejszych gatunków należy drewno bukowe, dębowe i sosnowe. Czasem Na rynku meblowym możemy znaleźć  łóżko podwójne drewniane wykonane z różnych rodzajów drewna nawet z  gatunków egzotycznych.  Drewno dębowe jest ciężkie, lecz bardzo trwałe. Drewno bukowe, również jest trwałe i posiada większą plastyczność. Łóżko podwójne drewniane wykonane z drzewa olchowego jest natomiast miękkie. 

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://padrew.pl/kategoria/lozka-podwojne/!