płytka paradyż

Płytki paradyż

Posted by

Szukasz trwałego, stylowego, odpornego na wilgoć i zabrudzenia wykończenia do mieszkania? Postaw na płytki paradyż! “Para… para… Paryż?” Nazwa nic Ci nie mówi? Przeczytaj, a płytki paradyż już nie będą dla Ciebie tajemnicą!

Płytki paradyż to jeden z największych polskich producentów płytek ceramicznych, charakteryzujących się odważnym stylem, zaskakującym wzornictwem, dopracowanymi detalami, wielkomiejskimi inspiracjami, egzotycznymi motywami oraz szeroką gamą formatów i typów.

W czym płytki paradyż były pierwsze?

W 1997 roku Ceramika Paradyż pioniersko wprowadziła pierwszą, polską, szkliwioną płytkę mrozoodporną o nazwie Sahara. W 2006 roku zaczęła wykorzystywać nowoczesną technologię druku cyfrowego. W 2016 roku wyprodukowała pierwsze polskie płytki gresowe w formacie 75×75 cm.

Jakie nagrody zdobyły płytki paradyż?

płytki paradyżOto niektóre z wyróżnień jakimi zostały uhonorowane płytki paradyż:

  • Wielka Perła Ceramiki (2006–2015),
  • Złote Godło w kategorii QI Product – Produkt Najwyższej Jakości (2016, 2014),
  • Jakość Roku Produkt (2013),
  • Wybór Roku (2014),
  • Dyplom: e-Diamenty „Forbesa” & Biznes.pl (2013),

Gdzie mogę położyć płytki paradyż?

Płytki paradyż możesz położyć nie tylko w salonie czy w sypialni, ale także w łazience, kuchni czy na tarasie. Grupa oferuje także klinkier, gres techniczny, mozaiki czy odpowiednio dobrane listwy. Ceramika łączy w sobie wysokie parametry techniczne oraz doskonałą reprezentacyjność, co sprawia, że będzie idealnym wyborem na przykład na posadzkę przed domem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *