Sterowanie domem

Posted by

Prowadzenie domu nie należy do najłatwiejszych zadań, trzeba pamiętać o wielu sprawach. Istnieje jednak coś takiego jak sterowanie domem, dzięki któremu możemy odciążyć nasz grafik z niejednej czynności. Jakie korzyści niesie ze sobą ta funkcja? Przedstawiamy.

Komfort

Kto by nie chciał kierować domem za pomocą smartfona? Sterowanie domem daje taką możliwość. Wystarczy zapewnić sobie telefon z nowoczesnym oprogramowaniem i internet. Warto wiedzieć, że możemy zarządzać naszym lokum, nawet jeśli jesteśmy oddaleni od niego tysiące kilometrów. Sprawdzi się to idealnie, gdy wyjeżdżamy na wakacje i potrzebujemy otworzyć bramę kurierowi bądź sprawdzić za pomocą kamer, czy wszystko jest w porządku. Jakie jeszcze są plusy sterowanie domem? Wszystko zależy, na jakie udogodnienia się zdecydujemy. Automatyczne podlewanie roślin, kontrola systemu alarmowego, audio, domofonu oraz, co ciekawe, symulacja obecności. Wszystko to jest dostępne, gdy decydujemy się na sterowanie domem.

sterowanie domem

Oszczędności

Mogłoby się wydawać, że automatyzacja niektórych funkcji w naszym lokum jest droga. Inwestycja w sterowanie domem na początku może wydawać się kosztowna, ale w rzeczywistości pozwala zaoszczędzić niemałe kwoty. Możemy zarządzać oświetleniem zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie. Automatyczne wyłączanie światła o ustawionej godzinie pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd. Jeśli wyjeżdżamy na dłużej, nie musimy nikogo prosić o sprawdzenie domu, mamy przecież możliwość podglądu za pomocą kamer. Sterowanie domem pozwala redukować koszty i daje dużą swobodę.

Udogodnienia, które opisaliśmy, to tylko część z całego wachlarza możliwości. Radzimy jak najszybciej rozważyć skorzystanie z nowoczesnego rozwiązania!

Po więcej informacji na temat sterowania domem zapraszamy na: https://vincihome.pl/realizacje/16-sterowanie-domem-930m2-w-systemie-fibaro