System przesuwny chowany w ścianę – kiedy warto wybrać takie rozwiązanie?

Posted by

Jeśli lubisz oszczędzać miejsce w mieszkaniu lub posiadasz mały metraż, system przesuwny chowany w ścianę będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to również dobry pomysł na oddzielenie jadalni od salony lub sypialnię od garderoby. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiego pomieszczenia, to rozwiązanie sprawdzi się znakomicie.

W jakich wnętrzach sprawdzi się system przesuwny chowany w ścianę?

System przesuwny chowany w ścianę pozwala wykorzystać maksymalną powierzchnię pomieszczenia. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych i standardowych drzwi. Konstrukcja całego systemu jest praktycznie niewidoczna, dzięki czemu nie wpływa na design całego pomieszczenia. Znakomicie sprawdzają się w niewielkim metrażu, np. kawalerkach, korytarzach lub lokalach usługowych. Przede wszystkim wpływają na poruszanie się, aby nie stanowiło ono wyzwania i problemów dla użytkowników. Ułatwiają korzystanie z pomieszczeń.

system przesuwny chowany w ścianę

Jakie zalety ma system przesuwny chowany w ścianę?

System przesuwny chowany w ścianę to rozwiązanie, które niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność miejsca oraz ergonomiczne rozwiązanie. Tym prostym systemem możemy podzielić przestrzeń na strefy, jak również wydzielić mniejsze pomieszczenia, np. spiżarnię. Ogromną zaletą jest także lekka konstrukcja drzwi, która optycznie powiększa nasza pomieszczenie. Jest to również ogromne ułatwienie dla osób niepełnosprawnych, ponieważ drzwi przesuwane w ścianie nie mają progów i są proste w obsłudze.

Dowiedz się więcej na https://erkado.pl/rozwiazania/systemy-przesuwne/!