Szafy na wymiar Poznań

Posted by

Zwykła szafa to miejsce na różne rzeczy, dobra szafa to taka, która jest wytrzymała, ale tylko wyjątkowe szafy oprócz tego idealnie uzupełniają wnętrze i wywołują uśmiech klienta. Szafy na wymiar Poznań to właśnie te wyjątkowe okazy, których potrzebują nasze wnętrza, a przy tym są na wyciągnięcie ręki.

szafy na wymiar Poznań

Jak działamy?

Pierwszym etapem podczas projektowania w szafy na wymiar Poznań jest oczywiście konsultacja z klientem. Takie konsultacje są bezpłatne i podczas nich przedstawiona zostaje nasza oferta i cennik. Podczas tworzenia projektu najpierw ustalamy wymiary, przeznaczenie i rodzaj szafy, a następnie ustalany jest materiał mebla. Niektóre materiały jesteśmy w stanie wykorzystać tylko do dużych szaf o prostej budowie, dlatego najlepiej jest zdecydować o wyglądzie mebla przed ustaleniem materiału. Proponujemy również różne udogodnienia w szafie, dodatkowe szuflady, wieszaki, półki. Na koniec przechodzimy do realizacji zamówienia, a mebel dostarczamy do klienta tak szybko jak to możliwe. Szafy na wymiar Poznań dostarczamy zamówienie gratis.

Dlaczego my?

W naszej ofercie możemy wyróżnić szafy i regały do salonów, sypialni, przedpokojów, garderoby, czy kuchni. Produkujemy szafy przesuwne i wnękowe. Mamy dostęp do przeróżnych materiałów i rodzajów drewna, z których wykonujemy szafy i regały. Rozwiązania podobne do naszych pojawiają się w różnych miejscach, ale taka jakość połączona z wyglądem i dobrą ceną szafy są dostępne tylko w szafy na wymiar Poznań. Inne prywatne firmy są zazwyczaj drogie, a przy tym meble nie zawsze spełniają najwyższe normy. Z kolei komercyjne szafy są najtańsze, ale jeśli chcemy mieć oryginalną szafę to ogólnodostępny sklep na pewno nam tego nie zagwarantuje. Szafy na wymiar Poznań to miejsce, które trafia w punkt potrzeb klienta.

Dowiedz się więcej na: https://internova-meble.pl/szafy-na-wymiar/