gresy drewnopodobne

Gres drewnopodobny

Posted by

Remontujesz swoje mieszkanie? Przeprowadzasz remont domu i zastanawiasz się czym wyłożyć podłogę? Skutecznie pomożemy!

Parkiet jest zbyt drogi, trudny w utrzymaniu i niełatwy do ułożenia. Panele są dość nietrwałe. Linoleum nie zawsze pasuje do mieszkania i często brakuje mu stylu… Odpowiedzią są płytki! Zastanawiasz się jakie wybrać, żeby pasowały do praktycznie każdego pomieszczenia? By wyglądały stylowo i co istotne szczególnie w przypadku niektórych pokoi, by wcale nie wyglądały jak płytki? Wybierz gres drewnopodobny!

gres drewnopodobny

Jakie zalety ma gres drewnopodobny?

Gres drewnopodobny łączy w sobie doskonałe parametry techniczne z tradycyjnym wyglądem. Stanowi kompromis pomiędzy trwałością, łatwością w sprzątaniu, funkcjonalnością a designem wpasowującym się w obecnie panujące trendy, gwarantującym spokój i odprężenie, nawiązującym do jedności z naturą. Gres drewnopodobny sprawia, że każde pomieszczenie wygląda przytulniej!

Kładź gdzie chcesz!

Gres drewnopodobny wspaniale sprawdzi się nie tylko w sypialni czy salonie, ale też w łazience czy kuchni. We wspomnianych pomieszczeniach nie musi wylądować tylko na podłodze, ale może również doskonale zdobić ściany, który dzięki temu staną się w stu procentach odporne na wilgoć i zabrudzenia. Poza tym, czy widziałeś kiedykolwiek, żeby drewno do czegoś nie pasowało? Nieważne jaki charakter ma Twoje mieszkanie lub w jakim stylu zostało wykonane, gres drewnopodobny na pewno sprawdzi się wyśmienicie. Nie masz pomysłu czym wyłożyć taras albo balkon? Gres drewnopodobny będzie idealnym rozwiązaniem – naprawdę piękny, mrozoodporny i bardzo wytrzymały.