Jak zapakować prezent na mikołajki?

Posted by

6 grudnia to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez najmłodszych. Niedługo przed tym świętem piszą one listy do Świętego Mikołaja, w których proszą o prezenty i przyznają, że dobrze zachowywały się w minionym roku. Bycie rodzicem pociąga za sobą obowiązek dostarczenia podarunku dla dziecka, w tym odpowiednie jego przygotowanie. Jak zatem zapakować zabawki i słodycze na mikołajki, aby zachwyciły nasze pociechy?

Pakowanie słodkości

W zależności od tego, co będzie prezentem dla dzieciaków, sprawdzą się inne metody pakowania. Jeśli chcemy zapakować słodycze na mikołajki, najlepiej będzie użyć dużej przezroczystej folii. Można zdecydować się również na przezroczystą torbę, co będzie dużym ułatwieniem podczas pakowania. Na dnie powinny znaleźć się największe słodycze na mikołajki np. bombonierka, zestaw batonów lub ptasie mleczko. Następnie można przejść do wyższych warstw, które mogą się składać z malinowych pianek lub lizaków w kształcie serduszek, jeśli prezent ma otrzymać dziewczynka, lub z cukierków z superbohaterami dla chłopca. Jeżeli podarunkiem ma być coś, co znajduje się już w pudełku, na przykład klocki Lego, świetnie sprawdzi się papier ozdobny o wybranym wzorze.

słodycze na mikołajki

Nie tylko dla najmłodszych

Słodycze na mikołajki to właściwie idealny prezent dla osoby w każdym wieku. Zarówno nastolatek jak i starsza osoba ucieszą się zapewne z czekoladek czy ulubionych ciastek. Całość paczki można wypełnić drobniejszymi smakołykami np. cukierkami. Warto pamiętać też o mandarynkach, bo to one jak nic innego przypominają o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Szeroką ofertę słodyczy na mikołajki możesz znaleźć na stronie: https://www.slodyczezpomyslem.pl/oferta/produkty/boze-narodzenie/